راهنمای تیکت پشتیبانی

تیکت پشتیبانی

تیکت نوعی درخواست کتبی است که به صورت مجازی ثبت می شود. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی، تیکت را به عنوان اولین و بهترین روش پشتیبانی خود معرفی کرده اند. به عبارت ساده تر، در سیستم تیکتینگ، شما درخواست های خود را به صورت الکترونیکی ثبت می کنید و پاسخ خود را هم به همین شکل دریافت می کنید.

مجموعه ما نیز در راستای احترام به حقوق مشتریان و همچنین اولویت پاسخ گویی و پشتیبانی از کاربران عزیز، این امکان را برای ثبت تیکت پشتیبانی از طریق سایت ایجاد کرده تا کاربران بتوانند درخواست های خود را بصورت کتبی و مستند با کارشناسان مجموعه مطرح نمایند.
تیکت‌ پشتیبانی نسبت به سایر روش‌های ارتباطی مثل تلفن، چت آنلاین و ... اولویت بالاتری دارد و تمام سعی ما این است که به تیکت‌های پشتیبانی به سرعت پاسخ دهیم.

هنگامی که شما تیکت پشتیبانی ارسال می‌کنید، سریعا درخواست شما به بخش مربوطه جهت پیگیری انجام کار شما ارجاع داده می‌شود تا کارشناسان مربوطه سریعا مشکل شما رو برطرف کنند. علاوه بر این وقتی مشتری تیکت پشتیبانی ارسال می‌کند، تا مشکل یا سوال مشتری به صورت کامل رفع نشده باشد، تیکت در وضعیت فعال باقی می‌ماند. در این روش ارتباطی در واقع شما قادر هستید دائما درمورد مشکل یا سوالتان با بخش مربوطه مکاتبه رو ادامه دهید تا مشکل شما در نهایت برطرف شود.

مزایای استفاده از تیکت پشتیبانی

* سهولت برقراری ارتباط با تمامی کارشناسان مجموعه در کمترین زمان ممکن

* تاریخچه مکالمات از طریق تیکت پشتیبانی از بین نمی‌رود و قابلیت پیگیری و مشاهده دارند.

* مشتری یا کاربر مجبور به تکرار مداوم درخواست نمی‌باشد زیرا در صورت برطرف نشدن مشکل یا عدم دریافت جواب، پیام در اولویت پاسخ باقی می ماند.

* در بعضی موارد به خصوص گارانتی و حسابداری که نیاز به ارسال مستندات دارند، میتوانید همراه با متن تیکت خود مستندات مربوطه را نیز پیوست کنید.

* ارسال و دریافت تیکت های پشتیبانی از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده می شود.

 

راهنمای تصویری ارسال تیکت پشتیبانی

 

* از صفحه اصلی سایت یا ناحیه کاربری وارد قسمت ارسال تیکت پشتیبانی شوید.

 

 

 

* بخش مورد نظر را جهت ارسال تیکت پشتیبانی انتخاب کنید.

 

 

 

* در فرم باز شده، با توجه به درخواست خود اطلاعات مربوطه را تکمیل کرده و تیکت را ارسال کنید.
* توجه: در فرم تیکت پشتیبانی تکمیل کردن قسمت های شماره سفارش و آپلود فایل الزامی نیست. صرفا جهت درخواست گارانتی یا درخواست ارسال می باشد.

 

 

 

* در نهایت برای پیگیری تیکت های ارسالی میتوانید از منوی ناحیه کاربری، بخش تیکت ها رو انتخاب کرده و درخواست مربوطه را بررسی نمایید.

 

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)