محصولات 6 ساعته

مجتمع چاپ مهراد، تنها تولید کننده انواع محصولات چاپی 6 ساعته و فوری در اصفهان، مرکز و جنوب کشور

..........................................................................................................................................

محصولات چاپی 6 ساعته، به سرعت چاپ دیجیتال، کیفیت بیشتر و قیمت کمتر

انواع کارت ویزیت، برچسب، تراکت، سربرگ، پاکت نامه، کاتالوگ، پوستر و بروشور

............................................................................................................................................
سفارش: تا پیش از 11 صبح  /  تحویل یا ارسال: عصر همان روز (پنجشنبه ها سفارش 6 ساعته دریافت نمی شود)

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که به دلیل فراموشی یا مشغله زیاد، زمانی متوجه اتمام کارت ویزیت، سربرگ یا تراکت خود شده اید که همه موجودی آن تمام شده و به همین دلیل ساده ممکن است بخشی قابل توجهی از مشتریان یا فروش خود را از دست بدهید. به خصوص وقتی قرار است در یک رویداد مهم مثل نمایشگاه شرکت داشته باشید، اگر بدون کارت ویزیت بمانید شاید همه هزینه های صرف شده، بی نتیجه بماند. واحد های تولیدی نیز ممکن است در صورت عدم تامین به موقع برچسب روی محصولات، امکان فروش و عرضه آن محصولات را تا زمان چاپ شدن برچسب از دست بدهند. از طرف دیگر با ورود به دهه سوم قرن 21 و تغییر رفتار مصرف کنندگان، شکیبایی کمتری از خریداران دیده می شود و ایشان تعجیل بیشتری را نسبت به دریافت سفارشات خود به خرج می دهند. 
به همه این دلایل این مجتمع بر آن شد که تعداد زیادی از محصولات پر فروش خود از قبیل انواع کارت ویزیت، برچسب، تراکت، سربرگ، پاکت نامه، کاتالوگ، پوستر و بروشور را در قالب محصولات 6 ساعته یا فوری، تحویل دهد. البته انجام این مهم نیازمند زیرساخت های سخت افزاری، نرم افزاری و پشتیبانی متعددی بوده که با همت فراوان تیم مجتمع چاپ مهراد به صورت یکجا فراهم شده و هم اکنون این مجتمع، تنها تولید کننده انواع محصولات چاپی 6 ساعته و فوری در اصفهان، مرکز و جنوب کشور می باشد.
شایان ذکر است برای سفارش محصولات چاپی 6 ساعته می بایست سفارش آن تا پیش از ساعت 11صبح، در سامانه فروش چاپ مهراد ثبت شده و در این صورت، عصر همان روز در یکی از شعب شهر اصفهان، بنا به درخواست سفارش دهنده تحویل داده خواهد شد. هچنین این امکان وجود دارد که سفارش 6 ساعته مشتریان سایر شهرستانها نیز، عصر همان روز از طریق باربری ارسال شود.

لیست قیمت محصولات 6 ساعته (برای مشاهده قیمت ها لطفا ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.)

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)