طراحی کاتالوگ و بروشور

 

● اگر می خواهید یک کاتالوگ یا بروشور چند لتی چاپ کنید یعنی در میان آن خط تا زده شود، طبیعتاً فضای در دسترس روی آن به چند بخش تقسیم خواهد شد. پس لطفاً در فایل طرح پیش از آغاز طراحی بخش بندی دقیقی را طبق نقشه های ارائه شده روی سایت، انجام دهید.

مثال:تصویر زیر فضای طراحی بروشورa4 با دو خط تا می باشد، که با استفاده از خط کش برای رعایت اصول طراحی بخش بندی شده است.

بروشور

● پیش از شروع به طراحی، تصمیم به راست چین یا چپ چین بودن کاتالوگ خود بنمایید.

● متن ها، آرم ها و تصاویر مهم شما در هر بخش از طرح باید حداقل 1 سانتیمتر از حاشیه چهار طرف فایل و همچنین از محل خط تای فرضی فاصله داشته باشد.

● اگر قرار است بروشور یا کاتالوگ شما یووی موضعی شود، شما می بایست به غیر از فایل اصلی طراحی، یک فایل سیاه و سفید جداگانه بابت یووی موضعی ارسال نمایید. این فایل باید دقیقاً روی فایل اصلی قابل انطباق بوده و جاهایی که قرار است یووی موضعی بخورد کاملاً سیاه رنگ و جاهایی که نباید بخورد سفید رنگ باشد. دقت کنید که در این فایل از رنگ های دیگر مثل طوسی استفاده نشود.

● اگر یک کاتالوگ چند صفحه ای چاپ می کنید، دقت کنید که شماره صفحات باید نسبت به هم قرینه باشد. پس به عنوان مثال شماره صفحات فرد را در سمت چپ و شماره صفحات زوج را در سمت راست قرار دهید. و یا این که شماره همه صفحات را در وسط قرار دهید.

● اگر سفارش شما به شکل خاصی برش یا خط تا میخورد ، در بخش توضیحات به طور کامل ذکر کنید. از گذاشتن هرگونه خط یا نقطه چین برای محل پرفراژ یا خط تا خودداری کنید.

●  میتوانید با استفاده از خدمات جانبی " تاکنی " سفارش خود را تا شده و آماده دریافت کنید. در صورت نیاز به مدل خاصی از تا زدن در بخش توضیحات به طور کامل ذکر نمایید . 

●  در صورت تمایل به هرگونه خدمات اضافه (طلاکوب ، یووی و ....) از کارشناسان فروش مهراد مشورت بگیرید . 

 

* برای اطلاع کامل از هر آن چه که راجع به کاتالوگ و بروشور لازم است بدانید، لطفا قسمت سوالات متداول را مطالعه نمایید.

● یادآور می شویم هر گونه خسارت ناشی از عدم رعایت دستورالعمل فوق فقط متوجه سفارش دهنده خواهد بود. همچنین به دلیل حجم بالای سفارشات در زمان دریافت سفارش این گونه فرض می شود که طراح فایل ارائه شده نکات فوق را در طرح خود در نظر گرفته و بنابراین هیچ گونه نظارت و تغییری در فایل ارسالی شما، انجام نخواهد گردید.

 

 

 

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)