بزرگترین کارخانه چاپ فرم های عمومی و اختصاصی تبلیغاتی و اداری در مرکز و جنوب کشور

پاکت (چهاررنگ)

پاکت نامه وسیله ای برای نگهداری و رساندن مکاتبات اداری، صورتحسابها، قراردادها و … هستند. پاکت ها جزء جدایی ناپذیر اقلام ست اداری به شمار میروند. چاپ پاکت ها معمولا در سایزهای مختلف از جمله چاپ پاکت A4 و ... صورت میگیرد.انواع پاکت با هدف حفاظت و ارائه زیباتر انواع نامه ها و فرم های اداری و سازمانی، اسناد و مدارک، قراردادها، وجوه نقد یا چک، کارت تبریک، کارت تخفیف، کارت های هدیه بانکی، لوح فشرده و...استفاده می شود.

معرفی محصول

برای سفارش پاکت می توانید در مدل های 11×22 (نامه ملخی)، A3 ،A4 ،A5 اقدام به چاپ نمایید. 
چاپ پاکت نامه یا همان پاکت ملخی یک محصول بسیار ارزان برای شماست، که می توانید کاغذ A4 را با دو خط تا در وسط کاغذ در این پاکت قرار دهید.
تنوع جنس کاغذ در این محصول در جنس های تحریر، کتان، گلاسه قابلیت چاپ دارد.انواع کاغذهای تحریر در گراماژهای 80، 100 یا 120 گرمی، کتان 100 گرمی، گلاسه 130یا 170 گرمی، کرافت، کارتی 160 گرمی و سایر انواع کاغذ بنا به درخواست سفارش دهنده موجود می باشد.

گالری نمونه کارها

راهنمای طراحی

1. در محل های برش و خط تا، حفظ 1 سانتیمتر فضای خالی برای نوشته ها و طراحی ضروری است.
2. پس از اتمام طراحی و قبل از تهیه خروجی مناسب، کلیه خطوط محدوده برش و خط تا را حذف نمایید،در غیر این صورت این خطوط به همراه طرح چاپ خواهد شد که مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
3. به هیچ عنوان برای طراحی پشت پاکت (سمت چپ و راست) از خطوط یا طرح هایی که در محل وصل کردن بایستی دقیق روی هم بنشینند استفاده نکنید.
4. از رنگ های تمپلات و رنگ های حساس در طراحی پاکت استفاده نکنید.
5. در طراحی فایل دقت شود که جهت نوشته ها و یا تصاویر و... مطابق با مونتاژ باشد.(جهت نوشته های درب پاکت با قسمت روی پاکت متفاوت می باشد)

مطالب بیشتر