پاکت (تک رنگ)

پاکت نامه به عنوان یک اوراق اداری مهم، در هر کسب و کاری لازم است. چاپ پاکت جزء مهم ترین قسمت های اوراق اداری در جهان است. داشتن یک پاکت با طراحی اصولی و زیبا میتواند به اعتبار شما اضافه کند و وجه خوبی را به مشتریان انتقال دهد. طرح و کیفیت چاپ پاکت نامه ها به اندازه محتویات درون پاکت نامه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اصولاً طرح پاکت نامه ها با طرح سربرگ ها که در درون پاکت نامه قرار دارد باید متناسب باشد که همزمان با باز کردن درب پاکت نامه یک چشم انداز زیبا برای بیننده فراهم کند که این خود یک روش بسیار جدید در ارتقاء و اعتبار بخشی به کسب و کار شما می باشد.

معرفی محصول

برای سفارش پاکت می توانید در مدل های 11×22 (نامه ملخی)، A3 ،A4 ،A5 اقدام به چاپ نمایید. 
چاپ پاکت نامه یا همان پاکت ملخی یک محصول بسیار ارزان برای شماست، که می توانید کاغذ A4 را با دو خط تا در وسط کاغذ در این پاکت قرار دهید.
تنوع جنس کاغذ در این محصول در جنس های تحریر، کتان، گلاسه قابلیت چاپ دارد.انواع کاغذهای تحریر در گراماژهای 80، 100 یا 120 گرمی، کتان 100 گرمی، گلاسه 130یا 170 گرمی، کرافت، کارتی 160 گرمی و سایر انواع کاغذ بنا به درخواست سفارش دهنده موجود می باشد.

لیست محصولات

پاکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ سورمه ای

پاکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ سورمه ای

ثبت سفارش
پاکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ مشکی

پاکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ مشکی

ثبت سفارش
دیگر موارد پاکت (تک رنگ)

گالری نمونه کارها

راهنمای طراحی

1. در محل های برش و خط تا، حفظ 1 سانتیمتر فضای خالی برای نوشته ها و طراحی ضروری است.
2. پس از اتمام طراحی و قبل از تهیه خروجی مناسب، کلیه خطوط محدوده برش و خط تا را حذف نمایید،در غیر این صورت این خطوط به همراه طرح چاپ خواهد شد که مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
3. به هیچ عنوان برای طراحی پشت پاکت (سمت چپ و راست) از خطوط یا طرح هایی که در محل وصل کردن بایستی دقیق روی هم بنشینند استفاده نکنید.
4. از رنگ های تمپلات و رنگ های حساس در طراحی پاکت استفاده نکنید.
5. در طراحی فایل دقت شود که جهت نوشته ها و یا تصاویر و... مطابق با مونتاژ باشد.(جهت نوشته های درب پاکت با قسمت روی پاکت متفاوت می باشد)

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)