ست اداری

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که ست اداری چیست و چه کاربرد هایی دارد.در نظر داشته باشید که ست اداری از 2 قلم کلی شروع می شود. اما نمی توان ست اداری را محدود به این دو قلم دانست. دو قلم اصلی ست اداری در واقع پاکت و سربرگ میباشد. البته اقلام دیگری هم هستند که ست اداری را کامل تر میکنند.کارت ویزیت، دفتر یادداشت، پاکت سی دی، فولدر یا پوشه، بروشور و کاتالوگ، بسته بندی محصولات مانند لیبل و کارتن، قبوض و اسناد پرداختی و ... جزو این موارد می باشند.چاپ ست اداری اهمیت بسیار زیادی در تبلیغات و معرفی شرکت ها دارد.

معرفی محصول

امروزه همه افراد و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، از ست اداری برای معرفی خود به دیگران و ارائه اطلاعات تماس و ایجاد نظم در سیستم کاری خود استفاده میکنند. در طراحی ست اداری معمولاً از لوگو و نام شرکت، نام، آدرس و شماره تلفن، اطلاعات شبکه های اجتماعی، وب سایت و ایمیل استفاده میشود. ما در چاپ ست اداری از جنسهای متنوعی استفاده میکنیم. این جنسها شامل  کاغذهای تحریر در گراماژهای 80، 100 یا 120 گرمی، کتان 100 گرمی در ابعاد سایزهای استاندارد ،A5 ،A4 و نیز انواع ابعاد پاکت کیفی و کیسه ای برحسب نوع کاربرد می شوند. هدف ما در انتخاب این جنسها، ارائه بیشترین تنوع به شماست تا بتوانید طرح و جنس ست اداری خود را بر اساس سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید. با توجه به تجربه ما در زمینه چاپ ست اداری، میتوانیم اطمینان داشته باشیم که مشتریان عزیز ما از کیفیت بالا و قیمت مناسب ست اداری خود راضی خواهند بود.

لیست محصولات

ست اداری 80 گرمی تحریر

ست اداری 80 گرمی تحریر

ثبت سفارش
ست اداری 100 گرمی تحریر

ست اداری 100 گرمی تحریر

ثبت سفارش
ست اداری 120 گرمی تحریر

ست اداری 120 گرمی تحریر

ثبت سفارش
ست اداری 100 گرمی کتان

ست اداری 100 گرمی کتان

ثبت سفارش
دیگر موارد ست اداری

گالری نمونه کارها

راهنمای طراحی

1. نکته مهم در چاپ ست اداری این است که همه محصولات با هم در یک فرم چاپ شده و به همین دلیل رنگ همه این محصولات، هماهنگ و یکدست خواهد بود.
2 . با توجه به این که در زمان ثبت سفارش امکان بارگذاری تنها یک فایل وجود دارد، طرح سربرگ و پاکت باید به صورت چیدمان شده در یک فایل قرار گرفته و ارسال شود.بنابراین فضای دستک(لب چسب) پاکت توسط بخش فرم بندی چاپخانه به طرح اضافه خواهد شد.
نکات مهم در طراحی پاکت:

1. در محل های برش و خط تا، حفظ 1 سانتیمتر فضای خالی برای نوشته ها و طراحی ضروری است (حاشیه امن که با رنگ آبی مشخص شده است).

2. از رنگ های تمپلات و رنگ های حساس در طراحی پاکت استفاده نکنید.

3. در طراحی فایل دقت شود که جهت نوشته ها و یا تصاویر و... مطابق با مونتاژ باشد.(جهت نوشته های درب پاکت با قسمت روی پاکت متفاوت می باشد.)   

نکات مهم در طراحی سربرگ:
1 .  قرار دادن ترام آرم در زمینه اصلی سربرگ کار بسیار اشتباهی است، چون در صورت گرفتن کپی از نامه، یا ارسال آن به وسیله فکس، متن موجود در آن کاملاً ناخوانا خواهد شد.
2 .  قراردادن هر نوع کادر در حاشیه سربرگ ممکن است طرح جذابی را در رایانه به شما نمایش دهد، ولی به دلیل وجود محدودیت های چاپ و برش و عدم امکان رعایت تقارن دقیق از طرفین کاغذ، از زیبایی سربرگ شما پس از چاپ به شدت کاسته خواهد شد.

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)