طراحی فاکتور

 

راهنمای طراحی فاکتور

● با توجه به سایز کار، طراحی و همچنین ویژگی دستگاه های شماره زنی، این امکان وجود دارد که در سفارش شما در کنار عدد چاپ شده عبارت "شماره" درج شود یا نشود. همچنین محل شماره زنی با توجه به شرایط فرم عمومی، ممکن است نسبت به فضایی که توسط شما پیش بینی می شود، حتی تا چند سانتیمتر جابجایی داشته باشد. بنابراین از درج کلمه "شماره" و همچنین اختصاص دادن کادر برای آن در طراحی خود جداً خودداری نمایید.

● در نظر داشته باشید که در چاپ فاکتور برای صحافی منگنه فضایی به پهنای 2 سانتیمتر، مورد نیاز است که از ابعاد کاغذ کسر خواهد شد.

● به دلیل گراماژ کم کاغذ فاکتور، از هر گونه طرح تمپلات، جداً خودداری نمایید.

●  در زمینه جدول فاکتور با کاغذ کاربن دار از هیچ طرحی استفاده نکنید و صرفاً به خطوط جدول فاکتور اکتفا شود، چون موجب کاهش اثر انتقالی برگه های فاکتور به یکدیگر خواهد شد.

● برای بالا رفتن کیفیت چاپ فاکتور با چاپ چهاررنگ توصیه می شود خطوط جدول و نوشته های ریز آن را با استفاده از تنها یک کانال رنگی مثلا فقط K (مشکی) طراحی نمایید.

● در نظر داشته باشید در فرم های عمومی خروجی رنگهای برگ دوم و سوم و... قابل انتخاب نبوده و بنا به موجودی می باشد و همچنین در فاکتورهای کاغذ کاربن دار همیشه رنگ کاغذ نسخه اول سفید و رنگ کاغذ نسخه آخر زرد می باشد.

● برای صحافی فاکتور امکان انتخاب سرچسب و منگه همزمان وجود ندارد. زیرا با انتخاب صحافی منگه، نسخ فاکتور یا قبض نیز پرفراژ می شود، در نتیجه برگه های آن به راحتی از محل پرفراژ جدا می شوند. حال اگر صحافی سرچسب و پرفراژ انتخاب شود، نسخ به جای محل پرفراژ از محل سرچسب جدا شده و عملا پرفراژ کارایی ندارد.

* برای اطلاع کامل از هر آن چه که راجع به فاکتور لازم است بدانید، لطفا قسمت سوالات متداول را مطالعه نمایید.

● یادآور می شویم هر گونه خسارت ناشی از عدم رعایت دستورالعمل فوق فقط متوجه سفارش دهنده خواهد بود. همچنین به دلیل حجم بالای سفارشات در زمان دریافت سفارش این گونه فرض می شود که طراح فایل ارائه شده نکات فوق را در طرح خود در نظر گرفته و بنابراین هیچ گونه نظارت و تغییری در فایل ارسالی شما، انجام نخواهد گردید.


شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)