سربرگ و تراکت (تک رنگ)

معمولا تراکت‌ها به صورت دست‌ به‌ دست، در مکان‌هایی که رفت‌ و‌آمد زیاد است یا مردم به دلایل مهمی گرد هم آمده‌اند مانند نمایشگاه‌ها یا مراسم مردمی پخش می‌شود. تراکت تبلیغاتی می‌تواند با هررنگی چاپ شود، با این حال، رنگی بودن تمام صفحه بیشتر توصیه می‌شود زیرا می‌تواند هدف اصلی تراکت تبلیغاتی که جلب توجه مردم است را برآورده کند. تراکت معمولا عمر کوتاهی دارد، به همین دلیل، لزوما نیازی نیست کاغذی که برای تراکت تبلیغاتی استفاده می‌شود سنگین باشد، ولی بهتر است تراکت بر روی کاغذهای ضخیم‌تر چاپ شود تا در صورتی که نیاز باشد بارها از اطلاعات روی آن استفاده کرد، (مثلا در مواردی که دستورالعمل استفاده از وسیله‌ای وجود دارد) بتواند به راحتی برای مدت طولانی دوام بیاورد.

معرفی محصول

درتراکت و سربرگ تک رنگ با توجه به نوع کاغذ، سایز، و قیمت میتوان دسته بندی های زیادی را در ارتباط با چاپ این محصول در نظر گرفت. اما بطور کلی تراکت گلاسه محبوب ترین تراکت ها برای چاپ هستند.
تنوع کاغذ در این محصول محدود هست برای سفارش میتوانید، کاغذ تحریر در گراماژ 80 گرمی را انتخاب کنید. با توجه به کاربرد متنوع آن ، ابعاد به فراخور نیاز سفارش دهنده متغیر می باشد. که در ابعاد B5 ،B4،A5 ،A4 قابل سفارش هست.
از گذشته تا امروز تراکت تک رنگ رایج ترین محصول برای تبلیغات بوده است این تراکت ها به دلیل قیمت پایین بسیار محبوب هست،بنابراین شما میتوانید این محصول را در فرم های تک رنگ مشکی و تک رنگ سورمه ای سفارش دهید.

 

لیست محصولات

سربرگ و تراکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ سورمه ای

سربرگ و تراکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ سورمه ای

ثبت سفارش
سربرگ و تراکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ مشکی

سربرگ و تراکت تحریر 80 گرمی / تک رنگ مشکی

ثبت سفارش
دیگر موارد سربرگ و تراکت (تک رنگ)

گالری نمونه کارها

راهنمای طراحی

نکات طراحی سربرگ:

● پیش از طراحی تصمیم بگیرید که سربرگ شما عمودی یا افقی است و محل چسب آن از کدام طرف خواهد بود.
● در طراحی خود برای نوشته های ریز مثل تلفن و آدرس تنها از یک یا دو کانال رنگی استفاده نمایید،در نوشته های مشکی فقط باید از کانال k استفاده شود.(c=0 , m=0 , y=0 , k=100) 
● قراردادن هر نوع کادر در حاشیه سربرگ ممکن است طرح جذابی را در رایانه به شما نمایش دهد، ولی به دلیل وجود محدودیت های چاپ و برش و عدم امکان رعایت تقارن دقیق از طرفین کاغذ، از زیبایی سربرگ شما پس از چاپ به شدت کاسته خواهد شد.
● موارد ملزم به چاپ مانند لوگو و متن و سایر اطلاعات را از طرفین 10 میلیمتر فاصله دهید.
● از قراردادن طرح های تمپلات در طراحی سربرگ خوداری نمایید.
● در صورت نیاز به شماره زنی و پرفراژ محل مورد نظر را به صورت شفاهی و درپنل توضیحات لحاظ نمایید و از استفاده از هرگونه راهنما در طرح اصلی(مانند : کلمه شماره ، نقطه چین پرفراژ) جدا پرهیز نمایید.

نکات طراحی تراکت:
● از قرار دادن هر نوع کادر در طرح خود، خودداری کنید، زیرا پس از برش امکان نامتقارن شدن آن وجود دارد.
● طرح ها و متون ملزم به چاپ را از طرفین 5 میلیمتر فاصله دهید.

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)