چطور شروع کنيم ؟

 

چطور شروع کنیم؟

شروع کار با مهراد بسیار ساده تر از اون چیزیه که فکرشو میکنین!

 

1- ابتدا کافیه از قسمت عضویت در این سایت ثبت نام کنین.

2- از این پس شما با وارد کردن شناسه و رمز اختصاصی، میتونین وارد فضای کاربری خودتون بشین و سفارشهاتون رو ثبت کنین.

 

● فایل طراحی رو چکار کنیم؟

1- اگه شما برای کار چاپی خودتون یک فایل طراحی آماده دارین که نصف راه را اومدید. فقط برای جلوگیری مشکلات احتمالی بعدی یک بار به دقت راهنمای طراحی ویژه چاپ را بخونین. توی این دستورالعمل همه نکات لازم شامل ابعاد، رزولوشن، نوع فایل و سایر نکات فنی لازم ذکر شده، فقط کافیه با توجه به اونها یک بازنگری توی طرح خودتون داشته باشین.

2- اگه هم که فایل طراحیتون آماده نیست، خب میتونین گوشی را بردارین و با مهراد تماس بگیرین و سفارش طراحی بدین. امروز با وجود تلگرام این جور کارها از راه دور خیلی ساده انجام میشه!

 

● چطور سفارش بدیم؟

وقتی وارد فضای کاربریتون شدید از منوی سمت راست صفحه به قسمت ثبت سفارش برین. توی اون صفحه شما میتونید در یک منوی باز شو انتخاب کنین که سفارش شما از سفارشات فرم های عمومیه یا این که سفارشتون اختصاصی.

فرق بین سفارشهای عمومی و اختصاصی اینه که ما برای کاهش قیمت تمام شده و ارزونتر شدن قیمت چاپ، بعضی از انواع کارهای چاپی مثل انواع کارت ویزیت، بعضی از انواع تراکت و سربرگ و پاکت و لیوان کاغذی و غیره را توی یه سری از فرم ها کنار هم میذاریم و با هم برای چاپ میفرستیم. دقیقتر این که ما کار مشتری های مختلف را بعد از این که تعدادشون به حد نصاب رسید با هم جمع میکنیم و کنار هم چاپ میکنیم.

بهتره راجع به هر نوع کار چاپی به قسمت سوالات متداول مخصوص اون برید و پیش از سفارش اون بخش را به خوبی بخونید، ولی اگه هر نوع ابهام یا پرسش دیگه ای داشتید، میتونید با ما تماس بگیرید و کارشناسای فروش چاپ مهراد با کمال میل آماده مشاوره و پاسخ به همه پرسشهای شما هستند.

 

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)