درباره ما

صنعت چاپ ایران برای اولین بار در دوران صفویه توسط ارامنه در اصفهان پایه گذاری شد و تا امروز نیز این شهر با استقرار واحدهای بزرگ و نامدار، نقش مهم و انکار ناپذیری را در پیشرفت و توسعه صنعت چاپ ایران ایفا نموده است.

امروزه چاپخانه های پیشتاز، با توجه به تکنولوژی بالای این صنعت و نیاز به سرمایه گذاری سنگین در آن، یکی از زمینه های تخصصی چاپ یعنی چاپِ انتشاراتی، چاپِ بسته بندی و یا چاپِ تبلیغاتی و اداری را به عنوان موضوع اصلی و استراتژیک خود تعیین کرده و متناسب با آن، ماشین آلات، خط تولید، نیروها و سایر اسباب و لوازم کار را تامین و راه اندازی نموده اند.

مجتمع چاپ مهراد در سال 1379 با هدف نوآوری در صنعت چاپ با موضوع چاپ تبلیغاتی و اداری توسط مهندس سید حسام محمودیه تاسیس شد و در ادامه در طول این سال ها نیروهای جوان، متخصص و متعهد دیگری نیز به گروه مهراد پیوستند.

این گروه از ابتدا تلاش نمود بر خلاف روال های سنتیِ پیشین، با نوآوری و استفاده از دانش روز فناوری اطلاعات در کنار این صنعت دیرین و با نگاه محصول_محور به جای خدمات_محور، توجه ناظران را به چاپِ تبلیغاتی و اداری به عنوان یکی از زمینه های مهم این صنعت، جلب نماید.

در این راستا مجتمع چاپ مهراد برای اولین بار در مرکز و جنوب کشور نسبت به بازتعریف برخی محصولات قدیمی و نیز ایجاد انواع محصولات جدید اقدام نمود و تمام اهتمام خود را بر ارتقای سطح کیفی، ایجاد تنوع، کاهش هزینه و افزایش سرعت در تحویل محصولات نهاد.

در ادامه نیز پایبندی به تعهدات و دقت در نوع و کیفیت مواد اولیه، به کار گیری ماشین آلات به روز دنیا، و بسته بندی مناسب باعث گردید مشتریان اعتماد ارزشمند خود را به این مجموعه معطوف نموده و موجب دلگرمی و پیشرفت روزافزون آن شوند.

مجتمع چاپ مهراد با ارزش گذاری به نیاز بخش مهمی از فعالان مؤثر در صنعت چاپ و تبلیغات که عموماً با عنوان همکار شناخته می شوند، تلاش نمود تا اولاً روال و فرآیند جدید و ساده ای را برای ارتباط موثر با این عزیزان ایجاد، ثانیاً بر اساس نیازشان سبد محصولات خود را تکمیل و ثالثاً یک ارتباط دوستانه و پاسخگو را با آنها برقرار نماید.

امروز مجتمع چاپ مهراد به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت نقش آفرینان مهراد فردا (سهامی خاص) با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز، در کارخانه ای به وسعت 1500 متر مربع، و همچنین سه شعبه در سطح شهر اصفهان، گستره متنوعی از محصولات چاپی از قبیل انواع کارت ویزیت، فرم های عمومی تراکت، سربرگ، پاکت و سایر محصولات چاپی تبلیغاتی و اداری مانند انواع ساک های تبلیغاتی کاغذی را ارائه نموده و علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از هفتاد نفر نیروی متخصص و باتجربه، زمینه اشتغال غیر مستقیم بیش از یکصد نفر دیگر را نیز فراهم نماید.

شرکت نقش آفرینان مهراد فردا با نام اختصاری هولدینگ نقش آفرینان مهراد دارای مجوزهای تاسیس چاپخانه، لیتوگرافی، موسسه انتشاراتی و کانون آگهی و تبلیغاتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد. چشم انداز این هولدینگ در گام نخست عمق بخشیدن به خدمات و محصولات چاپِ تبلیغاتی و اداری و در ادامه توسعه فعالیت ها با تاسیس کارخانجات چاپِ بسته بندی جعبه و کارتن و همچنین تولید انواع کاغذهای بسته بندی شده می باشد.

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)