طراحی برچسب

 

 

راهنمای طراحی برچسب

 

● فایل ارسالی الزاماً باید تحت قالب فایلJPG با کیفیت حداقل 8 و مُد رنگیCMYK و رزولوشن 300 پیکسل بر اینچ باشد.

● بدلیل تفاوت سیستم خروجی رنگ در پرینترهای جوهر افشان و چاپ دیجیتال با ماشین چاپ افست، مطمئن باشید که هیچگاه نمونه چاپ افست نهایی با پرینت ارائه شده از طرف شما به مشتری مطابقت نخواهد داشت.

● از آنجا که کارها در کلیه فرم‌های عمومی چسبیده به یکدیگر چاپ می‌شوند، برای آنکه در لبه‌های کارت شما از رنگ‌های کارت کناری نباشد، برشکار می‌بایست کمی از درون رنگ کارت‌ها را برش بزند که این امر باعث می‌شود کارت شما از اندازه‌ای که سفارش داده‌اید (نزدیک‌به 3 میلی‌متر) کوچکتر شوند .

●توجه داشته باشید در سفارشاتی که امکان تغییر سایز وجود دارد مانند برچسب، حداقل سایز ثبت سفارش و برش همان ابعاد استاندارد 4.8*8.5 می باشد.

● از قرار دادن هر نوع کادر در حاشیه طرح جداً خودداری نمایید. زیرا احتمال نامتقارن شدن کارت پس از برش وجود دارد.

● در طراحی خود برای نوشته های ریز مثل تلفن و آدرس تنها از یک یا دو کانال رنگی استفاده نمایید، به خصوص در نوشته های مشکی فقط باید از کانال k استفاده شود.(c=0 , m=0 , y=0 , k=100) 

● اگر محصول شما باید به شکل خاصی برش یا نیم تیغ شود خدمات ساخت قالب و قالبزنی را انتخاب نمایید. برای فایل ساخت قالب محدوده تیغ برش را با رنگ سیاه و در زمینه سفید مشخص کنید تا قالب آن ساخته شود.

● در فایل ساخت قالب محدوده خطای برش 3 میلیمتری و فاصله 5 میلیمتری از اطراف طرح را در نظر داشته باشید.

● در صورت نیاز به برش دایره از محصولات قالبدار " برچسب دایره"  با قطر مورد نظر را انتخاب کنید.

● در صورت نیاز به سفارش برچسب با برش خاص می توانید از محصولات قالبدار "برچسب با قالب خاص" را انتخاب و از بین 100 ها قالب موجود طرح مورد نظر را با توجه به ابعاد خود انتخاب و طراحی کنید.

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)