چاپ آنلاین در کرمانشاه

12 خرداد 1403
111
چاپ آنلاین در کرمانشاه | چاپ مهراد

 

فرایند بازاریابی و کسب و کار در هر شهری، مستلزم نیاز به چاپ شده است. از چاپ تراکت در کرمانشاه تا چاپ کارت ویزیت و سربرگ در کرمانشاه و... .

به همین دلیل است که چاپ آنلااین در کرمانشاه، ولین برطرف کننده نیاز در  کسب و کار های شهر های ماست. چاپ مهراد به عنوان یکی از بزرگترین چاپخانه ها در کل ایران، در ارائه خدمات چاپ آنلاین در کشور پیشرو می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید و یا در سایت چاپخانه مهراد جستجو کنید.

خدمات چاپ آنلاین در کرمانشاه شامل چه موارد می شود؟

خدمات چاپخانه مهراد، هیچ محدودیتی در شهر های مختلف ندارد! چاپ آنلاین در کرمانشاه همانند دیگر شهر های کشور شامل : (چاپ فوری، چاپ پوستر، کارت ویزیت،، بروشور، پاکت و... ) می شود. این نوع چاپ آنلاین در کرمانشاه هیچگونه محدودیتی ندارد و امکان چاپ رنگی، سیاه سفید و عمومی و اختصاصی را دارا می باشد.

 در چاپ فرم عمومی برای تجدید چاپ توناژ رنگ تغییر می کند و مطمئناً تفاوت مشهودی در نمونه های قبلی با چاپ جدید وجود دارد؛  اما در چاپ فرم اختصاصی حتی با گذشت زمان هم،  همان کیفیت و رنگ قبلی ارائه می شود. در چاپ فرم عمومی امکان حضور ناظر اختصاصی در مراحل چاپ آنلاین در کرمانشاه وجود ندارد؛ در حالی که در چاپ فرم اختصاصی ناظر چاپ و تولید می‌تواند در عملیات چاپ حضور داشته باشد تا از کیفیت کار اطمینان حاصل کند.

قیمت چاپ آنلاین در کرمانشاه 

چاپخانه مهراد به عنوان یکی از بزرگترین چاپخانه های معتبر در ایران ، با تیراژ بالا و کمترین قیمت خدمات چاپ آنلاین در کرمانشاه را اجرا می کند. این موضوع به دلیل عمده بودن فعالیت های این شرکت کاملا مشخص است و قابل پیشبینی بوده است.

مدت زمان سفارش چاپ

چاپ آنلاین در کرمانشاه بسته به نوع انتخاب شما شامل چاپ عمومی یا اختصاصی، انتخاب نوع محصول و سایز محصول متفاوت است. چاپ مهراد اولین چاپخانه ای است که مدعی چاپ 6 ساعته در ایران است.

این به معنای این است که این شرکت قابلیت چاپ باکیفیت زیر 6 ساعت به وسیله چاپ آنلاین در کرمانشاه را دارد. جهت ثبت سفارش لطفا پیش از ساعت 12 هرروز اقدام فرمایید.

حداکثر سایز چاپ آنلاین در کرمانشاه

حداکثر سایز چاپ در محصولات فرم عمومی و اختصاصی متفاوت می باشد. در فرم های عمومی تراکت و سربرگ حداقل سایز استاندارد چاپ A6 و حداکثر B4 می باشد.

همچنین در فرم عمومی کارت ویزیت حداقل سایز 4.8*8.5 سانتی متر تا حداکثر سایز 48*68 سانتی متر قابل چاپ می باشند.

در محصولات مختلف فرم های اختصاصی، از حداقل سایزاستاندارد B4  تا حداکثر سایز B2 امکان چاپ وجود دارد.

نحوه سفارش چاپ آنلاین در کرمانشاه


در سایت چاپ مهراد برای خود یک حساب کاربری بسازید. در حساب کاربری خود باتوجه به نیاز خود به چاپ محصول خود را ثبت نمایید و با تعیین سایز، کیفیت و موارد این چنینی، پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید. محصول درخواستی شما پس از گذشت زمان مقرر در پایگاه های منتسب به چاپ مهراد قابل دریافت است.

لطفا دقت کنید که شما عزیزان می توانید به صورت لحظه ای، فرایند چاپ آنلاین در کرمانشاه خود را بازرسی فرمایید و از لحظه لحظه محصول خود مطلع گردید. پس از قرارگیری در پایگاه های چاپ مهراد شما میتوانید به صورت حضوری در ساعات مشخص محصول را دریافت نمایید و یا پیک بگیرید.

چاپ در سربرگ در کرمانشاه | چاپ مهراد
برچسب مطلب
اشتراک گذاری:
شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)