چاپ آنلاین در اهواز

26 خرداد 1403
88

 

در بازه های زمانی مشخصی از سال, کسب و کار های صنعتی به دنبال تامین ابزارهای بازاریابی خود می گردند. چاپ آنلاین در اهواز برطرف کننده چنین نیاز هایی در شهر صنعتی اهواز است که به دلیل محدودیت های زمانی و مکانی، گزینه ای مناسب برای کسب و کارهای اهواز است.

چاپ آنلاین در اهواز توسط چاپ مهراد برای شرکت ها موجب می شود تا از شر ترافیک رهایی یافته و با فرمت و مقررات معین شده توسط چاپخانه، در هر زمان سفارش خود را ثبت کرده و بدون نیاز به پیگیری های مکرر و تلفنی به صورت برخط و 24 ساعته وضعیت سفارش خود را پیگیری کنند و تاریخ و ساعت دقیق دریافت سفارش خود را بدانند.

این مرکز با تمرکز بر کیفیت و تنوع محصولات, ارزانترین قیمت‌ها را برای چاپ تبلیغاتی از جمله چاپ سربرگ در اهواز ارائه می‌دهد.

چاپ آنلاین در اهواز | چاپ مهراد

نکات مهم در ارتباط با چاپ آنلاین در اهواز

  • فرمت CMYK: CMYK مخفف Cyan (آبی فیروزه ای), Magenta (قرمز ارغوانی)، Yellow (زرد) و Key (مشکی) است. این فرمت رنگی برای چاپ استفاده می شود. در انتخاب رنگ ها در فرمت CMYK باید دقت کنید که از رنگ های قابل چاپ خارج نشوند. برای تبدیل تصاویر RGB به CMYK از نرم افزارهای تخصصی مانند فتوشاپ استفاده کنید.

  • حاشیه امن: حاشیه امن فضایی است که در اطراف صفحه چاپ قرار می گیرد و از محتوای مهم دور است. این فضا برای جلوگیری از بریده شدن متن یا تصاویر در زمان برش و صحافی استفاده می شود. حاشیه امن استاندارد برای چاپ افست 3 میلی متر است. این موضوع در چاپ آنلاین در اهواز بسیار مهم است.

  • نکات انتخاب رنگ: از رنگ های متضاد برای متن و پس زمینه استفاده کنید تا خوانایی متن به حداکثر برسد. از رنگ های روشن برای متن بر روی پس زمینه های تیره و از رنگ های تیره برای متن بر روی پس زمینه های روشن استفاده کنید. از رنگ های زیاد و تند در یک صفحه استفاده نکنید، زیرا باعث خستگی چشم خواننده می شود. برای تست رنگ ها قبل از چاپ آنلاین در اهواز، از نمونه چاپ استفاده کنید.

  • خوانایی متون: از فونت های خوانا و ساده برای متن و چاپ آنلاین در اهواز استفاده کنید. از سایزهای مناسب برای عناوین و متن اصلی استفاده کنید. از پاراگراف بندی و فاصله گذاری مناسب بین خطوط و کلمات استفاده کنید. از کنتراست کافی بین متن و پس زمینه استفاده کنید.

  • استراتژی چاپ: قبل از چاپ، هدف خود را از چاپ مشخص کنید. نوع چاپ (افست، دیجیتال، ...) را با توجه به تیراژ, کیفیت و بودجه خود انتخاب کنید. بر روی کاغذ مناسب چاپ کنید.  از یک چاپخانه معتبر و با تجربه استفاده کنید.  قبل از چاپ نهایی, از نمونه چاپ غلط گیری کنید.

 

 

 

قیمت چاپ آنلاین در اهواز | چاپ مهراد

قیمت چاپ آنلاین در اهواز

در ابتدا باید نیاز خود را مشخص کنید. محصولاتی شبیه به کارت ویزیت, به دلیل ابعاد و برش های مختلف قیمت کمتری نسبت به محصولات بزرگتری چون بروشور ها دارند. همچنین نکته دومی که در قیمت چاپ آنلاین در اهواز به غیر از نوع محصول موثر است, نوع چاپ است. چاپ های مهراد در دو مدل عمومی و اختصاصی انجام میپذیرد که هرکدام از نظر قیمت و کیفیت متفاوت هستند.

مورد سومی که در چاپ آنلاین در اهواز موثر است, انتخاب نوع محصول چاپی است. بی تردید کارت ویزیت سلفون مات با کارت ویزیت شیشه ای, تفاوت قیمت زیادی دارد که با توجه به درخواست شما مشخص میگردد.

چاپ مهراد این قابلیت را به شما عزیزان می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به استعلام قیمت چاپ انلاین در اهواز و همچنین اطلاع از زمان دریافت سفارش خود اقدام کنید .

برچسب مطلب
اشتراک گذاری:
شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)