چاپ آنلاین در بندرعباس

09 تیر 1403
53

شهر صنعتی بندرعباس یکی از مهمترین مناطف اقتصادی ایران به شمار می رود که مستلزم بازاریابی قدرتمند و ابزار های قوی برای ارائه خدمات است. تامین این ابزار ها عمدتا به وسیله چاپ انجام می پذیرد که چاپ مهراد در این زمینه سرآمد است.

چاپ آنلاین در بندرعباس برای سفارشاتی همچون چاپ کارت ویزیت در بندرعباس, سربرگ, سرنسخه,  بروشور, کاتالوگ, جعبه, پاکت  و... منجر شده تا ابزار بازاریابی برای شهر های صنعتی تامین شود و این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که دغدغه چاپ با کیفیت, سریع و کم هزینه را دارند.

چاپ آنلاین در بندرعباس | چاپ مهراد

چرا چاپ آنلاین در بندرعباس از چاپ مهراد؟

چاپ آنلاین در بندرعباس به شما اجازه می دهد تا با صرفه جویی در زمان و دریافت گزارش لحظه به لحظه نسبت به سفارش خود, از تمامی جزئیات قیمتی, زمان ارسال و ... آگاه شوید . همچنین سایت چاپخانه مهراد به دلیل تنوع فوق العاده زیاد در اقلام چاپ ، به شما این امکان را می دهد تا دقیقا سفارش خاص مدنظر خود را از میان همه موارد پیدا کنید و سفارش دهید.

این یعنی برای چاپ آنلاین در بندرعباس توسط چاپ مهراد تفاوتی نمیکند که شما به دنبال کارت ویزیت براق هستید یا مات، به شکل 6 ضلعی مدنظر دارید یا دوست دارید که دایره ای چاپ کنید. برای چاپ آنلاین در بندرعباس هرچیزی ممکن است.

چاپ کارت ویزیت در بندرعباس | چاپ مهراد

بهترین نوع چاپ آنلاین در بندرعباس چیست؟

استفاده از عنوان بهترین, درست نیست. زیرا هر نوع چاپ متناسب با سلیقه و نیاز شما انجام می پذیرد. دلیل تفاوت قیمتی در سفارشات نیز سختی تولید هر محصول, جنس ماده و ابعاد آن در چاپ آنلاین است. تنها نقطه ای که در چاپ آنلاین در بندرعباس موجب تفاوت قیمت و تفاوت کیفیت می شود, انتخاب نوع چاپ اختصاصی یا عمومی است. در کارهای فرم عمومی برای جنس کاغذ به دلیل موجودی بازار محدودیت چاپی وجود دارد. در صورتی که با استفاده از چاپ فرم اختصاصی امکان انتخاب یک کاغذ خاص وجود دارد.

در کنار این موارد در چاپ آنلاین در بندرعباس, در چاپ فرم عمومی برای تجدید چاپ توناژ رنگ تغییر می کند و مطمئناً تفاوت مشهودی در نمونه های قبلی با چاپ جدید وجود دارد؛ اما در چاپ فرم اختصاصی حتی با گذشت زمان هم, همان کیفیت و رنگ قبلی ارائه می شود.

پس در نتیجه چاپ فرم عمومی هزینه ی کار در پایان کمتر است؛ البته این در حالی است که در چاپ فرم اختصاصی چون اصطلاحاً پِرتی (کاغذ های باطله) کار در چاپ به مراتب کمتر است, تعداد سفارشی که به مشتریان تحویل می‌گردد گاهاً بیشتر می‌شود.

 

چاپخانه در بندرعباس

نتیجه گیری

پس اگر برای وقت خود ارزش قائل هستید و دوست دارید تا در هرلحظه نسبت به قیمت چاپ سفارش خود, زمان تحویل سفارش خود و تنوع بالا روبرو شوید, انتخاب چاپ آنلاین در بندرعباس به وسیله چاپ مهراد بهترین گزینه است. در این زمان شما مشاوره های لازم برای آپلود فایل را نیز دریافت خواهید کرد و در محموع یک انتخاب برنده خواهید داشت که به صورت 24 ساعته فعال است.

به این نکته نیز دقت کنید که چاپ آنلاین در بندرعباس بدون نظارت صورت نمیگیرد. تمامی مواردی که شما به صورت 24 ساعته ثبت می نمایید, توسط مهندسین ناظر بررسی می شود و نسبت به اقدامات پیشگیرانه به مانند رنگ ها, تضاد رنگی, ابعاد, حاشیه امن و ... به شما تذکر داده می شود.

برچسب مطلب
اشتراک گذاری:
شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)