چاپ بگ شاپ و ساک دستی در یزد

14 بهمن 1402
159
انواع طرح ها و چاپ های مختلف روی بگ شاپ ها در یزد

چاپ بگ شاپ و ساک دستی در یزد با بهترین قیمت و کیفیت بالای چاپ و تضمین کیفیت محصولات به صورت منحصر به فرد ارائه و توزیع می شود که در بهترین و مناسب ترین قیمت ها توزیع می شود که به عنوان وسیله ای برای جا به جایی و حمل کردن آسان محصولات می توان مورد استفاده قرار داد. قبل از خواندن ادامۀ محتوا به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل به سفارش چاپ بگ شاپ و ساک دستی در شیراز به صفحۀ چاپ بگ شاپ و ساک دستی در شیراز مراجعه نمایید.

برای تبلیغات حرفه ای و طرح های خاص بر روی بگ شاپ ها و ساک دستی در یزد می توان از این روش به روز تبلیغاتی استفاده کرد که علاوه بر حرفه ای بودن ماندگاری بسیار بالایی دارد که بگ شاپ ها و ساک های دستی کاغذی با روکش های شاپینگ بگ و بگ شاپ نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع طرح ها و چاپ های مختلف روی بگ شاپ ها در یزد

انواع طرح های مختلف تبلیغاتی و شاپینگ بگ در مجموعه مهراد تولید و چاپ و توزیع می شود که در برگیرنده تمامی طرح های مختلف و منحصر به فرد می باشد و این ساک های دستی در رنگ های متنوع نیز چاپ می شوند و همچنین در ابعاد و سایز های مختلف تولید می شود که در سایت فروشگاهی مهراد قرار گرفته است و به صورت آنلاین می توان سفارش داد.

در طراحی و چاپ این گونه بگ شاپ ها المان ها و نماد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که هر شرکت و یا سازمانی می تواند لوگوی مخصوص خود را استفاده کند.

 بگ شاپ و ساک دستی مختلف:

  • ساک دستی کاغذی
  • ساک دستی تحریر
  • ساک دستی کرافت سفید

ساک دستی کاغذی: ساک های دستی که به صورت کاغذی هسنتد معمولاَ از جنس گلاسه ، پشت طوسی و کاغذ های کرافت هستند که از گلاسه و پشت طوسی ها برای استحکام و مقاومت بالای کار استفاده می کنند که همچنین با سلفون روکش می شود و نیز ساک دستی هایی با کاغذ آج دار که بدون سلفون هستند توزیع می شوند که این مدل ساک دستی های گلاسه را هم در برمیگیرد

ساک دستی تحریر: این نوع ساک دستی کاغذی و با جنس تحریر120 گرم می باشد که در انواع مختلف رنگ ایجاد می شود.

ساک دستی کرافت سفید: این بگ شاپ ها از جنس کرافت هستند و رنگ آن سفید می باشد همچنین کاغذ این مدل بسیار نرم و لطیف است که این مدل برای نشان دادن لگوی برند شما گزینه¬ی مناسبی است.

قیمت چاپ بگ شاپ و ساک دستی در یزد

قیمت چاپ بگ شاپ ها و ساک دستی در مجموعه مهراد به صورت آفست انجام می شود که با توجه به ابعاد و سایز محصولات و تعداد سفارشات انجام می شود همچنین هزینه های قالب ، روکش سلفون ، گرماژ کاغذ و یووی و ... روی میزان قیمت تاثیر می گذارد.

مزایای چاپ بگ شاپ و ساک دستی در یزد

مزایای بگ شاپ ها می توانند مواردی از قبیل: زیبایی و شکیل بودن ، قابلیت رنگ متنوع : زیبایی و شکیل بودن ، قابلیت رنگ متنوع ، استحکام و مقاومت بالا ، طلاکوبی و برجسته کردن کار ، روکش سلفون و استفاده از انواع روبان و بند که متناسب با هویت و شناسه¬ی سازمانی و برند و لوگوی شما طراحی می شود.

مرکز چاپ بگ شاپ در یزد

مرکز چاپ بگ شاپ و ساک دستی در یزد

بگ شاپ ها و ساک دستی در یزد از تنوع بالایی در طرح ، رنگ ، سایز و ابعاد می باشند و مجموعه مهراد این قابلیت را فراهم کرده که  ساک های دستی علاوه بر این که نقش حمل محصولات و کالا ها را دارد نقش پر رنگی در برند سازی و بازاریابی نیز ایفا می کند و این مجموعه ارسال فوری به تمامی مناطق را دارد و عموماَ کاغذ گلاسه های مات و براق و کاغذ کرافت و همچنین مقواهای گلاسه و ایندربرد مورد استفاده قرار میگیرد.

برچسب مطلب
اشتراک گذاری:
لیست نظرات

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید.

شماره تماس با مجموعه چاپ مهراد :
031 - 34151 (30 خط ویژه)